ERDVĖS ENERGETIKA: kaip išvalyti namus nuo negatyvios energijos?

ERDVĖS ENERGETIKA: kaip išvalyti namus nuo negatyvios energijos?

Kalbant apie namų energetiką, svarbiausias yra tvarkos tose patalpose palaikymas, jų reguliarus valymas. Taigi, pirmas patalpų energetikos valymo žingsnis – jos tvarkymas. Sunku sutvarkyti energetiką, kai bute karaliauja netvarka, kuri nesiliauja skleisti papildomo negatyvo.
Patalpose, kuriose yra daug šiuolaikinės technikos arba ilgai veikia kokie nors prietaisai, palaikyti švarą ypač svarbu. Visi technkos prietaisai kuria (generuoja) ir kitaip aktyvuoja energijas. Deja, ne tik teigiamas bet ir neigiamas. Nešvarioje ir netvarkingoje, destruktyvioje ir chaotiškoje aplinkoje, prietaisai tą negatyvumą tik padidina.

Valyti erdvę galima keliais būdais, pasitelkus elementų energiją.
Jie ne tik ardo,naikina negatyvą, bet ir pripildo erdvę pozityvia energija.
Patartina valyti patalpas išjungus techniką.

Štai keletas būdų:

• UGNIS:

Neigiamos energijos valymas ugnimi yra labai efektyvus būdas, kuris yra naudojamas labai seniai. Geriausiai tam tinka žvakės bei smilkalai, taip pat galima smilkyti žoles (pelynus, jonažoles bei šalavijus), kurios turi stiprų apsauginį bei valantį poveikį jums ir jūsų aplinkai.
Norint panaikinti patalpos negatyvą ugnimi, reikia su žvake arba smilkalu tris kartus apeiti visus patalpoje esančius kampus saulės kryptimi. Ugnis ne tik sudegina kenksmingą subtiliosios plotmės energiją, bet ir suardo sistemas, kurias erdvėje sukūrė elektromagnetiniai laukai.

• VANDUO:

Vanduo yra labai stipri valymo priemonė, kuri nuplauna ir nusineša bet kurią negatyvią energiją ir informaciją. Geriausiai tam tika gyvas vanduo, kadangi vanduo iš čiaupo neturi jokios energijos ir informacijos, kol jos neprisiima iš aplinkos bei mūsų pačių, o gyvas vanduo energetiką valo. Jo galima gauti užšaldžius ir atlaidinus paprastą vandenį iš čiaupo, taip pat tinka šaltinio vanduo arba vanduo, kurio galima gauti tris kartus metuose : sausio 19, vasario 15 ir birželio 24. Šiomis dienomis (nuo 24 val iki 3 val. ryto.) gyvo vandens galite prisipilti iš bet kurio čiaupo. Šis vanduo yra švarus, sveikas, gyvas ir nekeičia savo savybių (negenda). Taip pat tinka vanduo, kuriame būtų palaikytas sidabrinis daiktas.

Valant patalpą vandeniu, galima juo paškalstyti kampus arba konkrečias neigiamas vietas, palaikyti atvirame inde arba fontanėlyje.

• ŽEMĖ:

Tai nuo senų senovės naudojama apsauga. Žemė sugeria visą neigiamą informaciją. Tam tinka patalpoje pastatomas atviras indas su žeme, taip pat tinka mineralai, kristalai ir kiti žemės simboliai.

Itin stiprų valantį poveikį turi druska. Joje galima valyti negatyviai užsiteršusius daiktus, atnaujinti amuletus ir taip pat valyti namus.

• MEDIS:

Medis taip pat yra apsauga nuo nepageidaujamų energijų. Nors dažnai naudojami mediniai amuletai, tačiau stipriausia apsauga yra gyvas medis, todėl patartina namie turėti augalų.
Įmanoma kaip valančią priemonę naudoti pjuvenas. Tam geriausiai tinka kedras, kadagys arba pušis.

Verta paminėti, jog negatyvią energiją vanduo gali panaikinti ir nuo jūsų kūno, nes jis nuima visą negatyvią informaciją. Tiems, kurių darbas susijęs su technika, patartina dažniau ištrūkti į gamtą.

Related posts