~ 2017.02.01 “ Grožis , tai kai esi ne toks kaip visi ir tuo mėgaujiesi. „

 Mus supančioje kasdienybėje neįmanoma praleisti pro akis to, kad žmonės vis stipriau įsitraukia į visuomenės sukurtą žaidimą, pagal jį gyvena ir retai šio žaidimo taisyklės jiems kelia klausimų.

Tačiau jei visgi iškeltume tuos klausimus jie būtų tokie – Kokį žaidimą mes žaidžiame ir ar tikrai mes jį norime žaisti? Ar tikrai jį žaisdami mes jaučiamės laimingi?

Be abejonės, trumpalaikis žmonių patapšnojimas per petį ar galvos paglostymas sukuria pasitenkinimo savimi pojūtį, jaučiamės reikalingi, mylimi, verti laimės, manome jog kažką padarėme „teisingai“. Tačiau kas yra tas „teisingai“? Ir kodėl tas pasitenkinimo savimi pojūtis neišlieka su mumis ilgai?

Atsakymas yra vienas – mes nemokame mylėti, priimti ir paglostyti savęs, todėl laukiame to iš kitų, tam, kad paneigtų mūsų negatyvias mintis apie save patį.

Va čia ir prasideda mūsų klajonės, nes pradedame gyventi ne vedami širdies, o to, kas pakartotų tą jausmą bent trumpam. O tada dar ir dar…

Taigi, kalbant apie visuomenės normų žaidimo taisykles kyla dar svarbesni klausimai  – Ar savo unikalumo aukojimo kaina tikrai yra verta to laimėjimo? O gal laimė slypi visai kitoje pusėje, nei mes jos dairomės?

Žinoma, juk visi trokštame būti mylimi, tačiau ko verta ta meilė, kuri myli tik išorinę masės kopiją, o ne Tavo (pabrėžiu – iš didžiosios raidės) unikalumą, išskirtinumą,sielą, kuri gyvena tame kūne, savitą žavesį, strazdanas ant Tavo skruostų (kokių neturi niekas kitas pasaulyje), Tavo žalių akių spalvos (su melsvais taškučiais), Tavo balso, kaip pasikeičia Tavo veidas, kai Tu šypsaisi, Tavo asmenybės, Tavo (iš pažiūros keistų) įpročių, apie kuriuos pagalvojus norisi šypsotis, kurie priverčia apie Tave galvoti – aš ją myliu, tokią, kokia ji yra ir daugiau nėra kitos tokios kaip ji.

Kodėl jūs neleidžiate sau patikėti, kad tai egzistuoja?!

Žmonės yra paskendę savo praeities įvykiuose ir baimėse, todėl daro viską, kad būtų „pakankamai geri“ ir būtų verti pritarimo. Klausimas – ką tas „pakankamai geras“ išvis reiškia?? O gal gyvenimas skirtas rizikuoti, o ne apsidrausti, kad kažkas nepasikartotų, kas gal būt niekada ir nepasikartos. Bet tas „O jei pasikartos?“ mus nuolat laiko įtampoje ir atitolina mus nuo tikrosios savirealizacijos.

O kas jei tas žmogus, kurio meilės ir pritarimo Tau labiausiai reikia esi Tu pats?

Nėra stipresnio laimės magneto už meilę sau ir gyvenimui, bei dėkingumą už tai, ką turi. Taip veikiaVisatos dėsniai. Taip jie mus mokina esmių esmės.

Pabaigai pridėsiu ištrauką iš Alicia Keys pasisakymo Allure.com:

„Grožis slypi ne tame, kaip tu atrodai, o tame, kaip tu jautiesi savo paties kailyje.“

 

 

Miglė Adžgauskaitė

www.likimoskaičius.lt

 

 

Related posts

“ŠVIESOS ŽMONĖS” – KAS JIE? AR AŠ ESU VIENAS IŠ JŲ?

Šviesai dirbantys žmonės (arba Lightworkers), tai žmonės, kurie prieš gimsant yra savanoriškai pasirinkę arba paskirti padėti planetai bei jos...