TRUMPA PROGNOZĖ SAVAITEI (2015.12.7/11)

Pirmadienis (12/7): Pirmadienis puiki diena naujoms idėjoms ir projektams pradėti bei vystyti. Šios dienos vibracijos pasitarnaus visur, kur reikia energijos veikti, motyvacijos, tvirtos pozicijos ir kūrybingumo. Tačiau, stenkitės priimti ir kitų žmonių nuomonę, kad ir labai norėsis to nedaryti. Stenkitės būti šiek tiek diplomatiškesni,taip užbėgdami situacijai už akių, nes šiandien ypač gali norėtis veikti ir spręsti vienam.

Antradienis (12/8): Antradienis paprašys šiek tiek koncentracijos, nes šiandien gali būti kiek sunku sutelkti dėmesį. Ši diena labai tinkama kūrybai. Tačiau, tam, kad galėtumėt pilnai išreikšti savo kūrybiškumą, turėsite susitvarkyti su savo emocijomis. Ypač gerai seksis jei pajėgsite išvengti arba ignoruoti svetimas neigiamas energijas ir dalinsitės savo entuziazmu su aplinkiniais.

Trečiadienis (12/9): Tai diena tinkama daryti sprendimams ir pokyčiams. Tačiau, reikia saugotis perdidelio impulsyvumo. Riziką reikėtų pasverti, tačiau vis tiek veikti. Labai puiki diena organizacinei ir kitai veiklai, kuriai reikia kontakto su žmonėmis bei energijos.

Ketvirtadienis (12/10): Ketvirtadienį patartina išsivalyti viską kas nereikalinga – netvarką, nereikalingas emocijas, trukdančias eiti į priekį, atlikti nebaigtus darbus. Tai susikaupimo, mokymosi, darbo, valymosi diena.

Penktadienis (12/11): Puiki diena laikantiems egzaminą. Sėkmingas bet koks darbas susijęs su moksline veikla. Ši diena tinkama atlikti visus darbus, kuriems reikalingas susikaupimas.

gif-abstrait

Related posts

MEILĖS NUMEROLOGIJA

Apskaičiuok savo Širdies skaičių   Numerologijoje svarbūs ne tik skaičiai, bet ir raidės. Jais remiamasi norint sužinoti daugiau ne tik apie...

Posted