“ŠVIESOS ŽMONĖS” – KAS JIE? AR AŠ ESU VIENAS IŠ JŲ?

2013-08-05-20.26.03

Šviesai dirbantys žmonės (arba Lightworkers), tai žmonės, kurie prieš gimsant yra savanoriškai pasirinkę arba paskirti padėti planetai bei jos gyventojams išsigydyti baimes, bei spręsti kitas žemės problemas. Kiekvienas “Šviesos žmogus” yra čia dėl aukštesnio tikslo, tačiau labai dažnai gyvenimas žemėje ir koncentravimasis į materiją jį veikia kaip amnezija, jie pamiršta savo pašaukimą ir sugebėjimus padėti žemei bei visiems gyviems sutvėrimams. Kai šviesos žmonės pamiršta savo tikrąjį identitetą ir tikslą, jie jaučiasi pasimetę, neranda krypties, bijo.
Ar kadanors girdėjote apie šviesai dirbančius žmones? Esu įsitikinusi, kad jūs nuolat matote juos aplink save, draugų, artimųjų, mokytojų, dvasingų žmonių tarpe,tiesiog dar to negalite prisiminti.
Gera žinia ta, jog vis daugiau šviesos darbuotojų pradeda atpažinti savyje šviesą ir manau, kad yra didelė tikimybė, jog šį tekstą skaitote taip pat ne be priežąsties.

Tu esi “Šviesos žmogus” jei:

• Jaučiate norą/pašaukimą gydyti kitus.
• Norite išspręsti pasaulio socialines bei aplinkosaugos problemas.
• Tikite jog dvasiniai metodai gali padėti bet kurioje situacijoje.
• Esate išgyvenę itin sunkų laikotarpį, kuris apvertė jūsų požiūrį į pasaulį, vertybes bei tikslus.
• Turėjote patirčių susijusių su intuicija bei aukštesnėmis jėgomis.
• Norite išgydyti savo gyvenimą, prieš gydant pasaulį. Intensyviai aiškinatės savo baimes, blokus, norus ir tikslus.
• Dažnai jaučiatės nesuprastas arba kitoks nei aplinkui esantys žmonės.
• Jaučiate, kad yra aukštesnis tikslas ir jūs jame turite savo rolę.
• Esate labai empatiškas. Stipriai jaučiate kitų žmonių emocijas.
• Mėgstate natūralų maistą, mylite gamtą, gyvūnus bei augalus.
• Jaučiate norą rašyti, mokyti arba kitais būdais dalintis savo patirtimi.
• Kartais jaučiatės skubinamas arba skubate įvykdyti savo misiją, nujaučiate, kad ji jums yra siųsta iš aukščiau,nors ir nežinote kokia ji ir kaip ją įvykdyti.

Jei atpažystate save skaitant šiuos punktus, didelė tikimybė jog jūs esate šviesai dirbantis žmogus. Ką jums daryti? Gali būti, jog jūs tai jau kurį laiką darote komunikuodami, dalindamiesi žiniomis bei tikėjimu, dirbdami su gyvūnais ir aplinka, rodydami bet kokį gerą pavyzdį bei stengdamiesi dėl pokyčių tiek savo aplinkoje, tiek pasaulyje.
Tam, kad būti šviesai dirbančiu žmogumi, jums nereikia nieko kito, tik atsikratyti savo baimių ir prisiminti, tai ką gavote reinkarnuodamasis į šią planetą. Visus įrankius jūs jau seniai gavote, tačiau jums reikia tik prisiminti, kaip jais naudotis. Tam, kad galėtume tai panaudoti, turime atrasti tas baimes ir jas išgydyti, nes jos trukdo mums būti užtikrintais savo šviesiais sugebėjimais. Kaip mes galime rodyti pavyzdį ir išlaisvinti baimės apimtą planetą, jei patys nebūsime užtikrinti bei ramūs?
Patvirtinimo laukti nereikia, jį reikia rasti savo širdyje ir nuvalyti nuo jo dulkes.

Dar keli dalykai, padėsiantys jūsų kelyje į savo tikrąją savirealizaciją:

1. Labai patartina išmokti medituoti, jei dar to nedarote. Tai ne tik padės jums nusiraminti, tačiau taip pat padės jums susifokusuoti į tai ką buvote pamiršę.
2. Klausykite savo intuicijos. Jūs ją turite ir visada turėjote. Kad ir kokios baimės jus puola, klausykite savo vidinio balso ir darykite tai, ką jaučiate, kad turite daryti. Parašyti knygą? Pakeisti darbą? – Kad ir kas tai būtų, nesijaudinkite, Visata jus saugo, ir jūs visada esate ten, kur tuo metu turite būti ir darote tai, ką tuo metu turite daryti.

Šiuo metu jūs esate nukreipiamas į savo vidų, ką jis jums sako?
Tebunie tai bus ženklas jums, kad nereikia jo ignoruoti.
Žmonės dažnaI laukia “To” tinkamiausio momento. Tačiau nevisada pokyčiai įvyksta taip, kaip mes įsivaizduojame, kad jie įvyks. Jog ateis tinkamas laikas ir gausime žinute – “Labas rytas, brangus šviesos žmogau, laikas jau yra pats tinkamiausias” – ir jūs lengvai ir užtikrintai tai tuoj pat įgyvendinsite nebijodami “susikirsti”.

“Susikirsti” štai, ko dažniausiai žmonės bijo.

Taigi jei jums reikia, kad kas nors jums tai pasakytų, tebus jums tai pasakyta dabar: BRANGŪS ŠVIESOS ŽMONĖS, JŪS JAU ESATE PASIRENGĘ, JŪS JAU ESATE VIETOJE IR LAIKU, JŪS JAU GALITE DARYTI TAI, KO ČIA ATVYKOTE, JŪS NESUSIKIRSITE, GALITE BŪTI TUO TIKRI, JUMS PAVYKS.

Kai jūs priminsite sau, kad jūsų, kaip šviesai dirbančio žmogaus galia ateina iš jūsų aukštesniojo “Aš” ir Dievo (Visatos), jūs jausitės užtikrintesni savo, kaip dvasinio gyduolio sugebėjimais. Susitelkę į savo ketinimus, mintis ir dvasią, galime padėti, tačiau neretai susiduriame su dar viena kylančia problema – negatyviomis mintimis. Mes esame ypač perspėjami apie sovo minčių galią. Mes turime išmokti, jog mūsų mintys turi kurkas didesnę galią nei mes galvojame, taigi turime išmokti teisingai tuo naudotis, tai vienas iš pagrindinių mums duotų įrankių.

Dauguma šviesos darbuotojų ilgainiui atranda savo įgimtas dvasines dovanas, pavyzdžiui – komunikacinius gabumus, gebėjimą užmegzti ryšį, mokyti, gydyti bei atlikti kitas dvasines praktikas.

Visame pasaulyje šviesos žmonės yra budinami prisiminti, dėl kokios priežąsties jie atėjo į žemę. Jie jaučia vidinį šaksmą, kurio negali ignoruoti. Šis kvietimas primena, jog dabar yra laikas nustoti matyti tik materialiąją medalio pusę ir pradėti dirbti dėl žmonių ir planetos gerovės.

Miglė Adžgauskaitė

Related posts