APLINKOS VALYMAS ŽOLIŲ PAGALBA

APLINKOS VALYMAS ŽOLIŲ PAGALBA

Jei savo aplinkoje jaučiatės blogai, namuose arba ofise negalite susikaupti, greitai pavargstate arba po negatyvaus žmogaus vizito jaučiate įtampą, stresą, depresuojate – tai ženklas, kad patalpoje susikaupė negatyvi energija, kuri kenkia jums tiek fiziškai, tiek dvasiškai, trukdo jums dirbti, sekina.

Ką daryti tokiu atveju?

Erdvės valymas smilkant, gali padėti nuimti negatyvų poveikį bei išvalyti energiją jūsų aplinkoje.
Ši archajiška ceremonija (arba Smudging ceremony), kurios metu smilkant šventus augalus, tokius kaip šalavijas, pelynas, Palo Santo ir kitus, leidžiama dūmui užpildyti erdvę, ją išvalyti bei palaimint.
Įsikrausčius į naujus namus patartina apeiti juos smilkant pelyną arba stumbražolę. Daugiausia kampus.

Daugelis žolių smilkymo tradicijų atėjo iš indėnų šamanų, kurie žoles naudodavo ceremonijoms, gydymams, energijų valymui ir pan., pasitelkiant į pagalbą gydančią gamtos galią. O mūsų senelės bei prosenelės taip pat patalpas smilkė žolėmis.

Kurią žolę naudosite priklauso nuo jūsų geografinės padėties bei santykio su augalu.
Amerikoje, pagal seniausias tradicijas, yra naudojamas tabakas, stumbražolė, dykumų šalavijas, kedras.
Pietų amerikoje taip pat smilkomas šventas medis – Palo Santo.
Lietuvoje populiarus ir vienas stipriausių augalų, turinčių apsauginį, gydantį ir valantį poveikį yra pelynas. Taip pat naudojama stumbražolė, jonažolė, kadugys.

Kiti naudojami augalai smilkymui: levanda, bazilikas, rozmarinas, melisa, citrinžolė, raudonėlis, čiobrelis, pušų spygliai.

Norint kokybiškai išvalyti patalpos energetiką – būtina tvarka. Prieš smilkant svarbu susitvarkyti, nuvalyti dulkes, veidrodžius, patartina ir langus. Netvarkoje energija „užstringa“ tarp dulkių, daiktų, neskalbtų rūbų ir ten pasilieka. Tai apsunkina energijos valymo procesą ir mažina efektyvumą.

Esant dideliam negatyvui ar stresui,smilkymo lazdelių (arba smudge sticks) naudojimas turi itin stiprų valantį poveikį, todėl galite jas naudoti bet kuriuo atveju. Tai suteiks jums ramybės ir švaros pojūtį, palengvėjimą.

M.Adžgauskaitė

Related posts