3 ŽINGSNIAI Į FINANSINĘ SĖKMĘ

3 ŽINGSNIAI Į FINANSINĘ SĖKMĘ

Jei esate girdėjęs apie traukos dėsnį, tikriausiai žinote, jog galite naudoti savo minties galią tam, kad pritraukti gausą į savo gyvenimą. Jei esate bandęs pasinaudoti šia savo galia, žinote, kad tai nėra taip lengva, kaip atrodo. Tačiau vienintėlis dalykas, kuris sukuria jums sunkumus naudojantis traukos dėsniu, yra įprotis savo mintims leisti tekėti automatiškai, todėl dauguma meta vos pradėję. Tam, kad tai pradėtumėte daryti sąmoningai, reikia būti kantriam ir išlaikyti motyvaciją visais įmanomais būdais. Tai padaryti padeda vizualizavimas, vizijų lentos gamyba,motyvacinė literatūra bei nuolatinis kitų technikų naudojimas, tam, kad neprarasti tikėjimo bei motyvacijos ir daryti nuolatinį progresą dirbant su savo mintimis.

Kaip tai vyksta?

Jei finansinė sėkmė, kurią bandote pritraukti taip ir nepasirodė, jūs tikriausiai pamiršote kelis svarbius žingsnius:

* Vienas svarbiausių žingsnių yra užtikrintumas. Turite būti užtikrintas, kantrus ir nuoseklus, gerinant savo mintis apie pinigus. Svarbu sąmoningai stengtis nuolat tai daryti. Jei fokusuositės į dalykus, kurie jus erzina ar liūdina pinigų klausimu, arba į dalykus, kurių norite tačiau niekaip nepavyksta turėti, jūs trauksite vis daugiau ir daugiau panašių situacijų į savo realybę. Jūs galvosite, jog fokusuojatės į pinigus, tačiau iš tikrųjų fokusuositės į jų trūkumą. Tai didelis skirtumas. Turite būti pastabus, kokios mintys sukasi jūsų galvoje, ir koncentruotis į pozityvius aspektus pinigų klausimu, atitraukti savo mintis nuo to, kas jus erzina jūsų finansuose.

* Kitas žingsnis, svarbus norint pritraukti gausą, yra santykių su pinigais gerinimas.

~ Kaip įvardintumėt savo santykius su pinigais?
~ Ar tai meilės ryšys ar komplikuoti santykiai?
~ Ar pinigai verčia jus jaustis vienišu bei apleistu jūsų santykiuose?
~ Ar jūsų pinigai jaučiasi vertinami ir mylimi?

Šie klausimai gali atrodyti juokingi, tačiau jie yra labai svarbūs.
Pinigai yra energijos forma, ir tai, ką jūs apie juos galvojate, ką jiems jaučiate, daro įtaką tam, kaip jie veikia jūsų gyvenimą, visa tai yra fiksuojama kaip jūsų pageidavimas. Nuo to santykio priklauso ar jie jums kels nerimą, baimę ir skausmą, ar džiaugsmą, laisvę ir savirealizaciją.
Darykite viską, ką galite, tam, kad pagerinti santykius su pinigais, lyg tai būtų santykis su kitu jautriu žmogumi ir pamatysite, kaip pinigai atsakys į jūsų pastangas pačiu pozityviausiu būdu. Tam, kad būtų lengviau vizualizuoti, galite susigalvoti savo dėkingumo ir dėmesio pinigams ritualą.

Jūsų išorinis gyvenimas yra atspindys jūsų vidinio santykio su viskuo, kas yra aplinkui.

* Trečias svarbus žingsnis yra paleidimas. Ar dažnai pykstate, bijote, nerimaujate, ne tik dėl pinigų, bet ir kitose sferose? Jei turėtumėte vienu žodžiu įvardinti savo kasdieninę emocinę būseną, koks jis būtų? Jei pasirenkate kažką mažiau nei džiaugsmą, laisvę, pakilėtumą, įkvėpimą, dėkingumą, palaimą arba gausą, jūs tikriausiai blokuojate savo finansinę sėkmę, neleisdami jai ateiti į jūsų gyvenimą. Paleidimas nereiškia, jog jūs atsisakote pinigų arba blokuojate gausą. Tai reiškia, kad jūs esate atviras ir pasitikintis Visata, tikint ir žinant, jog jūs jau gyvenate gausoje. Svarbiausia jausti šiuos dalykus jau egzistuojant jumyse.

Kai esate paleidimo būsenoje, gausa ateina į jūsų gyvenimą ramiai ir lengvai. Jums nereikia baimintis ir kovoti už ją, ji tiesiog teka.

Leiskite sau pabandyti ir tęskite tai tol, kol pajusite pokyčius, o tada tęskite tai toliau.

Miglė Adžgauskaitė

Related posts

“ŠVIESOS ŽMONĖS” – KAS JIE? AR AŠ ESU VIENAS IŠ JŲ?

Šviesai dirbantys žmonės (arba Lightworkers), tai žmonės, kurie prieš gimsant yra savanoriškai pasirinkę arba paskirti padėti planetai bei jos...