Numerologija

Numerologija, tai mokslas atskleidžiantis mūsų prigimtinę unikalią skaičių kombinaciją, kurioje užskoduoti atsakymai į esminius mūsų gyvenimo klausimus. Numerologija nusako žmogaus asmenybę, charakterį, gabumus, kaip mes sąveikaujame su kitais žmonėmis. Taip pat pamokas, kurias turime išmokti, bei galimybes ir išbandymus, kuriuos gauname tam tikrais gyvenimo periodais visame mūsų gyvenimo kontekste.

Galimos analizės

Profesinė analizė
Numerologija tiksliai nusako sritis, kuriose žmogus gali sėkmingai realizuotis, kuriose geriausiai atsiskleidžia unikalios jo charakterio savybės, o kurios kaip tik jas slopina. Taip pat numerologija iššifruoja karmines užduotis, kurios daro stiprią įtaką renkantis kryptį, bei mokantis savo prigimtines gyvenimo pamokas.

Partnerių suderinamumas
Galimas dviejų tipų numerologinis partnerių suderinamumas – poros ir verslo partnerių. Numerologija atskleidžia ne tik charakterių suderinamumą, bet ir karminį bei dalykinį.

Asmenybės charakteristika
Numerologinė asmenybės charakteristika aprašo žmogaus prigimtines savybes, stiprybes ir silpnybes, pamokas, gabumus, dalykines savybes, skirtingų brandos periodų įvykius, pokyčius ir pamokas. Vardo bei pavardės įtakąžmogaus gyvenimui ir charakteriui.

Vaiko gabumai ir brandos ciklai
Vaikas su savimi atsineša unikalų skaičių junginį, kuris kartu su vardu bei pavarde gali atskleisti ne tik jo ateities savybes, gabumus bei charakterį, bet ir nusakyti atskirus brandos ciklus, kurie padės tėvams komunikuoti su vaiku, geriau jį suprasti paauglystės metu, rasti būdą atrasti kontaktą su vaikais, su kuriais sunku tai padaryti. Kiekvienas vaikas yra unikalus, taigi esmė slypi supratime, jog kiekvienam iš jų reikia skirtingo priėjimo, kad jie jaustųsi suprasti ir atsivertų.
Taip pat analizė padės išsiaiškinti kokia veikla padės jūsų vaikui atsiskleisti kiekvieno etapo metu ir duos daugiausiai naudos jo brandai.

Taip pat:

  • Vardo / Pavardės / Pavadinimo analizė
  • Prognozės
  • Gyvenimo pamokos ir svarbūs akcentai

 

Dėl paslaugų galite kreiptis el.paštu info@likimoskaicius.lt ir mes mielai jums patarsime, kokia paslauga jums yra naudingiausia, ir pasiūlysime kainą. Analizė bus atsiųsta el.paštu arba atspausdinta, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Taip pat galima ir gyva konsultacija.

Related posts

Taro kortos

 BŪRIMAS TARO KORTOMIS Taro kortos yra labai senas ir daugeliui gerai žinomas būdas nuspėti ateitį.  Tai geriausias pasirinkimas žmonėms turiniems...

Posted

My Account

Prisijungti Vartotojo vardas arba el.pašto adresas * Slaptažodis * Prisiminti mane Prisijungti Praradote savo slaptažodį?

Posted