MEILĖS NUMEROLOGIJA

Apskaičiuok savo Širdies skaičių

 

Numerologijoje svarbūs ne tik skaičiai, bet ir raidės. Jais remiamasi norint sužinoti daugiau ne tik apie žmogaus charakterį, gabumus, bet ir apie jo santykius su kitais žmonėmis bei meilės stilių. Vienas iš tokių skaičių numerologijoje yra Širdies skaičius, kuris skaičiuojamas sudedant vardo balsių skaičius.

Širdies skaičius gana tiksliai nusako, koks žmogus yra meilėje ir santykiuose, kaip jis jaučia, kas jam svarbu.

 

Kaip apskaičiuoti savo Širdies skaičių?

Širdies skaičių gauname sudėję savo (arba kito žmogaus) vardo balsių skaičius iki vienaženklio skaičiaus.

PVZ: AISTĖ –> 1+1+6 –> 8

Žemiau pateiktoje lentelėje raskite savo vardo raidžių skaitinius atitikmenis.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A, Ą B C Č D E, Ė, Ę F G H
I, Į, Y J K L M N O P R
S Š T U, Ū, Ų V Z

Ž

 

ŠIRDIES SKAIČIAI

 

1.

Myli stipriai. Kai vienetas jaučia, kad meilė yra abipusė, jo stiprūs jausmai išlieka labai ilgai. Tačiau jo ambicingumas, išdidumas kartais trugdo vienetui būti romantiškam. Vienetas myli giliai, tačiau visada nori vadovauti šeimoje ir stengiasi tai daryti.

 

2.

Dvejetas meilėje yra švelnus ir dėmesingas, vengia kaip nors įžeisti ar įskaudinti savo partnerį, kartais stengiasi jam įtikti. Dvejetui labia svarbus partnerio palaikymas ir pripažinimas. Neretai greitai įsižeidžia dėl kritikos, susierzina arba jaučiasi nelaimingas.

 

3.

Trejetukas visada romantiškas, įsimylėjęs ir santykiuose yra pakantus ir simpatiškas partneris. Tačiau jei santykiai nėra rimti / meilė nėra tikra, gali greitai ataušti. Jam reikalingas partnerio ir draugų palaikymas. Žlugusią meilę atsimena ilgai.

 

4.

Ketvertukas meilėje yra labia rimtas, patikimas. Namai ir šeima jam yra itin svarbu, tai padeda jam tikėti ateitimi ir suteikia stabilumo pojūtį. Romantika ketvertui nėra būdinga, tačiau savo partneriu jis labiai rūpinasi. Dažnai renkasi porą iš savo profesinės aplinkos, nes jam svarbu, kad partneris domėtūsi jo veikla, interesais. Per didelis sentimentalumas jį trikdo.

 

5.

Penketukas nori meilės ir draugiškų santykių. Dėl savo charakterio nėra didelis „namiškis“. Jam santykiai yra svarbi tema, tačiau jei santykiai jį riboja arba slegia, jis tampa neramus ir pradeda ieškoti permainų, laisvės, įvairovės.

 

6.

Šis širdies skaičius yra idealistas meilėje ir romantiniuose santykiuose. Jis negaili dovanų ir dėmesio mylimam žmogui, stengiasi visaip parodyti savo meilę. Šešetukas nori atiduoti partneriui viską, kas geriausia, tačiau iš jo reikalauja abipusės meilės ir pripažinimo. Jam būtina žinoti, kad jį myli ir vertina.

 

7.

Žmogus su širdies skaičiumi 7 yra stiprus, todėl jis gyvenime gali apsieiti be daug ko, tame tarpe ir be meilės. Jis labai išrankus draugystėje bei meilės ryšiuose ir pripažįsta tik tai, kas artima tobulumo standartams. Kai jis atranda savo tikrąjį išrinktajį, jo meilė būna stipri ir ilgalaikė.

 

8.

Aštuonetukas gyvena didelių ir svarbių reikalų pasaulyje, todėl ieško stipraus, gabaus ir tokio pat ambicingo partnerio. Jam nepatinka kitų žmonių silpnumas ir charakterio minkštumas. Jis moka mylėti, tačiau dažniausiai jis santykiams būna per daug užimtas arba tiesiog neturi laiko į juos labai stipriai gilitis.

 

9.

Devynetas yra romantiškas, užjaučiantis, jautrus. Jam svarbus pripažiimas už jo padarytus gerus darbus. Kartais jis taip bando būti savas draugų tarpe, kad net pamiršta apie save ir savo asmeninį gyvenimą. Kai atranda tikrąją meilę, būna mylintis ir patikimas.

 

Related posts