LAIMINGI SKAIČIAI RYTŲ IR VAKARŲ NUMEROLOGIJOJE

 

Pitagoro sistema yra pati populiariausia ir plačiai paplitusi vakaruose, tačiau priešingai nei Pitagoro sistemoje, kurioje kiekvienas skaičius aspindi giliausius asmenybės bruožus, egzistuoja ir kitokia – kinų numerologija, kuriai itin svarbus ne tik pats skaičius, bet ir jo garsas, kuri sklinda skaičių tariant garsiai. Anot kinų numerologijos, jei garsas panašus į žodį susijusį su negatyvu ar nesėkme, jis ir reikš negatyvą ir nesėkmę. Šiuo atveju vakarų numerologijai laimingi ir nelaimingi skaičiai nėra svarbūs, taigi galime palyginti ir paanalizuoti.

1

Rytų numerologijoje: Skaičius 1 kinų kalboje atitinka žodį “garbė”. Šis skaičius yra nepriklausomas, tačiau taip pat gali reikšti vienišumą ir uždarumą. Vienetas siejamas su vandens elementu, kuris simbolizuoja galimybę nugriauti kliūtis siekiant teigiamų pokyčių.

Vakarų numerologijoje: Vakaruose vienetas yra vyriškumo, kūrybingumo ir pradžios skaičius. Tai kario skaičius, reiškiantis veiksmą ir pokyčius per judėjimą. Šis skaičius pasižymi stipriomis lyderio savybėmis, drąsa ir energija, tačiau taip pat gali pasireikšti nekantrumas bei impulsyvumas.

2

Rytų numerologijoje: Skaičius 2 kinų kalboje atitinka žodį “lengvai”, todėl jis yra priskiriamas prie laimingų skaičių. Anot kinų patarlės “ Geri dalykai ateina poromis.” Jis simbolizuoja simetriją, tvirtumą ir yra siejamas su žemės elementu, kuris reiškia stabilumą.

Vakarų numerologijoje: Skaičius 2 yra labai jautrus ir švelnus. Jis visada linkęs atleisti ir užjausti kitą. Jis reiškia diplomatiškumą, rūpestį ir draugiškumą, tačiau taip pat jis gali būti savanaudiškas, dramatiškas ir turintis daug baimių.

3

Rytų numerologijoje:  Skaičius 3 kinų kalboje siejamas su žodžiais “augimas” ir “gimimas”. Jis simbolizuoja gyvenimą ir prabudimą, todėl jis taip pat laikomas laimingu skaičiu. Jis priskiriamas medžio elementui, kuri yra atsakingas už kūrybingumą, šviesą ir gimimą.

Vakarų numerologijoje: Vakarų numerologijoje 3 yra kūrybingumo ir vaikystės ženklas. Tai džiaugsmingas, entuziastingas ir labai socialiai aktyvus skaičius. Jis siejamas su lakia vaizduote, ekspresija, optimizmu, tačiau gali būti šiek tiek valdomas nuotaikų. Tam, kad trejetukas realizuotu savo teigiamas savybes, turi išmokti disciplinos.

4

Rytų numerologijoje:  Kinų numerologijoje skaičius 4 laikomas itin nelaimingu skaičiumi. Kinų kalboje ketvertas atitinka žodį “mirtis” ir reiškia nelaimę. Šio skaičiaus kinų kultūroje vengiama ir buityje, kasdieniniame gyvenime. Jis siejamas su medžio elementu, kuris taip pat reiškia ir mirtį ir atgimimą.

Vakarų numerologijoje: Vakaruose 4 reiškia tvirtus pamatus ir sunkų darbą. Tai stiprus skaičius, kuris nepalieka vietos lengvabūdiškumui ir yra labai žemiškas. Jis labai praktiškas, tačiau gali turėti polinkį į pyktį ir būti siaurų pažiūrų. Įdomu tai, kad nors vakarai ir neskirsto skaičių į laimingus ir nelaimingus, tačiau pačiu nelaimingiausiu skaičiumi laiko skaičių 13, kuris taip pat galiausiai sudaro 4-tą.

5

Rytų numerologijoje: Rytų numerologijoje skaičius 5 yra vienintelis skaičius, kuris tuo pat metu yra ir laimingas ir nelaimingas. Iš vienos pusės jis yra siejamas su penkiais gamtos elementais ir reiškia pusiausvyrą. Iš kitos pusės, kinų kalboje, jis atitinka židį “ne” , todėl taip pat jis turi ir neigiamą prasmę. Tačiau jį sujungus negatyviu žodžiu “mirtis”, anot kinų numerologijos, jis vėl išsilygsvarina ir simbolizuoja pusiausvyrą tarp gėrio ir blogio.

Vakarų numerologijoje: Tai pats dinamiškiausias, energingiausias ir socialiai aktyvus skaičius. Jis originalus, mėgsta laisvę, nuotykius bei lengvai priima pokyčius, penketams jie netgi būtini. Iš kitos pusės, jie gali turėti problemų su koncentracija bei priklausomybėmis.

6

Rytų numerologijoje: Kinų numerologijoje skaičių kombinacija “666”, priešingai nei vakaruose, turi itin teigiamą prasmę, nes kinų kalboje šešetas atitinka žodžius “turtas”, “pelnas”, “sklandumas” ir reiškia sėkmę.Skaičius 6 yra siejamas su metalo elementu, kuris atsako už pinigus.

Vakarų numerologijoje: Vakaruose 6 reiškia palaikymą ir auką. Tai pats harmoningiausias skaičius. Jis labai rūpestingas ir yra linkęs, kiek gauti, tiek ir duoti. Jis romantiškas, tačiau gali būti šiek tiek nestabilus.

7

Rytų numerologijoje: Septynetas, kinų numerologijoje, yra labai sėkmingas skaičius ir iš kinų kalbos išvertus jis reiškia vienybę ir susijungimą. Jis priskiriamas metalo elementui, kuris simbolizuoja atgimimą, draugystę ir santykius.

Vakarų numerologijoje: 7 vakarų numerologijoje yra tiesos ieškotojas.Tai dvasinis skaičius. Jis turi atrasti save ir skleisti žinias.

8

Rytų numerologijoje: 8 yra klestėjimo skaičius, kuris kinų kalboje atitinka žodžius “klestėjimas” ir “gerovė”. Tai labai laimingas skaičius ir yra labai plačiai naudojamas kinų kasdienybėje ( adresams, vestuvių datoms, tel.numeriams, dovanojant pinigines dovanas ir pan). Jis siejamas su žemės elementu ir reiškia stabilumą, tikslus, pinigus ir sėkmę.

Vakarų numerologijoje: Aštuoni yra pusiausvyros skaičius vakaruose. Jis taip pat siejamas su gausa ir sėkme, tačiau nieko neatsiranda dykai, be pastangų ir įdėto darbo. Vakarų numerologijoje aštuonetas teigia – tam, kad kažką gautum, turi duoti. Taip pat jis reiškia jėgą ir agresiją.

9

Rytų numerologijoje: Kinų numerologijoje tai pozityvus skaičius ir išvertus reiškia žodį “ilgaamžiškumas”. Tai vienintelis skaičius siejamas su ugnies elementu, kuris palaiko motyvaciją ir tiesą.

Vakarų numerologijoje: Devynetas, vakarų numerologijoje, yra mąstytojas idealistas.Jis gali būti artistiškas bei arogantiškas. Dažnai siejamas su išmintimi, protu, logika, žiniomis.

 

5elements.gif

 

 

 

Related posts

MEILĖS NUMEROLOGIJA

Apskaičiuok savo Širdies skaičių   Numerologijoje svarbūs ne tik skaičiai, bet ir raidės. Jais remiamasi norint sužinoti daugiau ne tik apie...

Posted