Apie Likimo Skaičių

Tarp įvairių Visatos paslapčių svarbi vieta tenka skaičiams ir milžiniškai jų įtakai mūsų gyvenime. Kiekvienas skaičius ir kiekviena raidė yra reikšmingi, o juos teisingai iššifravus galime lengviau suprasti save ir savo kelią. Numerologija leidžia pažvelgti į save kitu kampu, sužinoti savo stipriasias ir silpnasias puses, kurias taip pat pravartu pažinti, nes tik jas įsisamoninę galime keistis ir tobulėti.

 

Mūsų komanda

madzimage-e1459413648953.jpg

Miglė Adžgauskaitė

Numerologija, biolokacija, vizualizacija, koučingas

Gilintis į numerologiją ir ezoterikos paslaptis pradėjusi paauglystėje, Miglė Adžgauskaitė nuo 2010 metų profesionaliai tyrinėja ir analizuoja klientų asmenines charakteristikas, profesinį ir partnerių suderinamumą sudarinėdama numerologines bei Taro kortų prognozes. Jos atlikti rašytiniai numerologiniai tyrimai jau padėjo atsakyti į įvairiausius gyvenimo klausimus šimtams patenkintų klientų. Įgijusi patirties nuo 2013 konsultuoja klientus ir gyvai. Nuo 2012 metų aktyviai domisi ir praktikuoja kuriamąją vizualizaciją. Numerologė teikia gyvas konsultacijas konferencijų ir kitų renginių metu, organizuoja seminarus ir kūrybines dirbtuves kuriamosios vizualizacijos, kūrybos bei norų išlaisvinimo temomis, veda grupines meditacijas. Dirba tiek su grupėmis, tiek asmeniškai su žmonėmis, kuriems trūksta motyvacijos ar yra sunku praktikuoti vizualizaciją savarankiškai. Taip pat dirba su biolokacija (švytuoklėmis).

Rašo straipsnius numerologijos, vizualizacijos, visatos traukos dėsnio ir kitomis ezoterikos temomis internete ir žurnale „Būrėja“.

Miglė Adžgauskaitė – diplomuota grafikos menininkė (VDA grafikos bakalauras, 2015 m.) – kuria harmonizuojančias asmenines Mandalas, bei paveikslus dvasine ir ezoterine tematika, o taip pat gamina asmenines švytuokles naudodama įvairius akmenis ir kristalus pagal užsakymą.